Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Список депутатів Кам'янка-Бузької районної ради VІІ скликання, обраних 25 жовтня 2015 року

№ п/п Прізвище, власне ім’я (усі власні
імена) та по батькові (за наявності)  
обраного депутата
Назва  місцевої організації політичної партії, 
від якої обрано депутата
1 Келеберда Тарас Володимирович Кам’янка-Бузька районна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
2 Федькович Ганна Романівна Кам’янка-Бузька районна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
3 Мельник Олександр Петрович Кам’янка-Бузька районна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
4 Янишин Ярослав Степанович Кам’янка-Бузька районна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
5 Рибак Ірина Василівна Кам’янка-Бузька районна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
6 Лесишак Михайло Іванович Кам’янка-Бузька районна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
7 Легедза Іван Богданович Кам’янка-Бузька районна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
8 Токар Галина Богданівна Кам’янка-Бузька районна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
9 Ковтало Василь Володимирович  Кам’янка-Бузька районна організація Народного Руху України
10 Кучерепа Марія Іванівна Кам’янка-Бузька районна організація Народного Руху України
11 Мирка Михайло Васильович  Кам’янка-Бузька районна організація Народного Руху України
12 Задорожна Уляна Іванівна   Кам’янка-Бузька районна організація Народного Руху України
13 Замула Христина Петрівна  Кам’янка-Бузька районна організація політичної партії «Громадський рух «Народний контроль»
14 Денисяк Богдан Романович  Кам’янка-Бузька районна організація політичної партії «Громадський рух «Народний контроль»
15 Сенишин Володимир Дмитрович  Кам’янка-Бузька районна організація політичної партії Конгрес Українських Націоналістів
16 Таней Ігор Ярославович Кам’янка-Бузька районна організація політичної партії Конгрес Українських Націоналістів
17 Онисько Володимир Петрович Кам’янка-Бузька районна організація політичної партії Конгрес Українських Націоналістів
18 Радчук Василь Олександрович Кам’янка-Бузька районна організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
19 Янішевська Ольга Богданівна Кам’янка-Бузька районна організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
20 Хомич Володимир Васильович Кам’янка-Бузька районна організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
21 Дунець Олег Ярославович Кам’янка-Бузька районна організація політичної партії «Громадянська позиція»
22 Скіпчак Володимир Іванович Кам’янка-Бузька районна організація політичної партії «Громадянська позиція»
23 Бабій Галина Володимирівна  Кам’янка-Бузька районна організація політичної партії «Громадянська позиція»
24 Антонюк Андрій Романович   Кам’янка-Бузька районна організація політичної партії «Громадянська позиція»
25 Войтович Михайло Зіновійович Кам’янка-Бузька районна організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів–Укроп»
26 Назаркевич Віра Василівна  Кам’янка-Бузька районна організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів–Укроп»
27 Ткачишин Роман Ярославович  Кам’янка-Бузька районна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
28 Бутляр Галина Володимирівна  Кам’янка-Бузька районна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
29 Жук Ірина Михайлівна Кам’янка-Бузька районна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
30 Шваюк Оксана Романівна  Кам’янка-Бузька районна організація політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»
31 Мудрик Наталія Йосипівна Кам’янка-Бузька районна організація політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»
32 Браташ Петро Петрович Кам’янка-Бузька районна організація політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»
33 Олива Олег Васильович Кам’янка-Бузька районна організація політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»
34 Коваль Оксана Ярославівна Кам’янка-Бузька районна організація політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»