Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Проект порядку денного 15-ої сесії районної ради

Проект

Порядок денний 15-ої сесії Кам’янка-Бузької районної ради

1. Інформація Радехівської місцевої прокуратури щодо забезпечення особистої безпеки громадян, захисту їх прав і свобод, законних інтересів, запобігання правопорушенням та їх припинення, охорони і забезпечення громадського порядку, попередження корупційних діянь і боротьби з ними на території Кам’янка-Бузького району.
2. Про екологічний стан Кам’янка-Бузького району.
3. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Кам’янка-Бузького району на 2017 рік. 
4. Про затвердження районних Програм.
5. Про внесення змін та доповнень у рішення сесій Кам'янка-Бузької районної ради.
6. Про затвердження Договорів.
7. Про внесення змін до рішення 14-ої сесії районної ради від 23.03.2017 № 10 «Про затвердження Угод».
8. Про внесення змін та доповнень до рішення 10–ої сесії Кам'янка-Бузької районної ради від 23.12.2016 № 11 «Про районний бюджет Кам'янка-Бузького району на 2017 рік».
9. Про затвердження протоколів конкурсної комісії на право оренди майна спільної власності територіальних громад Кам’янка-Бузького району. 
10. Про надання дозволу відділу освіти на зниження ціни для проведення повторного аукціону.
11. Про погодження створення опорних шкіл на території Кам'янка-Бузького району.
12. Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду Ненчуку Тарасу Богдановичу для видобування суглинків, придатних для виробництва цегли керамічної повнолітної марки «100» у межах Дідилівського родовища, що розташована на території Дідилівської сільської ради, Кам’янка-Бузького району, Львівської області (за межами населеного пункту).
13. Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельних ділянок громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Прибужанівської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області.
14. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду ТзОВ «Лемберг Міт» для іншого сільськогосподарського призначення – для обслуговування комплексу сільськогосподарських будівель і споруд за адресою: Старояричівськасільська рада Кам’янка-Бузького району Львівської області (за межами населеного пункту).
15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки,  яка надається в оренду гр. Багряку Богдану Йосиповичу для ведення фермерського господарства на території Желдецької сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області (за межами населеного пункту).
16. Про затвердження розпоряджень голови Кам'янка-Бузької районної ради.
17. Про затвердження розпоряджень голови Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації.
18. Різне.

 

Голова районної ради                                                                                      Т.Келеберда